Biz Kimiz?

PatiLee Premium Pet Resort, köpek ve kediler başta olmak üzere tüm evcil hayvanların tek bir noktada tüm ihtiyaçlarını; (otel, pansiyon, eğitim) karşılamak üzere tam anlamı ile müşteri memnuniyetini hedef alarak İstanbul Avrupa Yakası Zekeriyaköy bölgesinde kurulmuş köklü ve tam hizmet veren bir evcil hayvan tesisidir.

Yaklaşımlarımız

Yalnızca tek bir amaç için tasarlanmış, en son teknolojiye sahip 5 yıldızlı evcil hayvan tesisimizi, her bir patiye maksimum konfor, güvenlik ve refah sağlamak için kurduk. Evcil hayvanların hiçbir zaman basitçe köpek ya da kedi olmadığına dair inancının öncülüğünde, evcil hayvanınıza sizin bakamadığınız zamanlarda onların bakımını üstlenip iyi davranmak değil, aynı zamanda en iyi arkadaşınızı nasıl mutlu ve sağlıklı tutacağınızı öğrenmenize yardımcı olmaktır.
İstanbul Pet Otel, İstanbul Pet Hotel, İstanbul Köpek Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyonu, İstanbul Köpek Oteli, İstanbul Kedi Oteli, İstanbul Köpek Eğitimi, İstanbul Köpek Havuzu, İstanbul Köpek Gezdirme, İstanbul Köpek Dolaştırma, İstanbul Köpek Eğiticisi, İstanbul Pet Otel ve İstanbul Pet Hotel, Kedi Pansiyonu arayanlara İstanbul Köpek ve Kedi Oteli, Tecrübeli İstanbul Köpek Eğitimi ve Eğitmeni, İstanbul Kedi Pansiyonları, İstanbul Avrupa Yakası Kedi Pansiyonu, Kedi Pansiyonu İstanbul Fiyatları, Kedi Pansiyonu İstanbul Avrupa, Kedi Pansiyonu İstanbul, Kedi Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyon, İstanbul Kedi Oteli Fiyatları, İstanbul Kedi Otelleri

Hikayemiz

Toplamda 6,5 senedir özellikle Amerika ve Avrupa ülkelerini inceleyerek ve modelleyerek “En İyi, En Kaliteli, En Güvenli, En Eğlenceli” hizmeti nasıl verebileceğimiz sorularına yanıt aradık ve bugüne kadar geldik. Ülkemizi inceledik; belediyeler, barınaklar, diğer otel, pet shop, kuaför, pet taxi vs. alanlarında yapılan doğru ve yanlışları tespit ettik. Halen öğrenmeye devam ediyoruz, fakat hayvanseverlerin arayış ve yakarışları bize hikayemizi tamamlamamız gerektiğini hatırlattı ve tüm hayvanseverler için PatiLee Premium Pet Resort’u kurduk.

Kısaca...

Onlar en iyi arkadaşlar ve aile üyeleridir ve buna göre davranılmalıdır. Şımartılmış konuklarımıza sadece bakım, tedavi ve özen alanında en iyiler sunulur. 1000 metrekarelik İstanbul avrupa yakası pet hotel, köpek eğitim merkezi, kedi pansiyonu olarak her köşesinde evcil hayvanınız için sadece lüks ve kolaylıklar değil, aynı zamanda ve daha önemlisi evcil hayvanınızın güvenliği ve refahı en önemli önceliklerimizdendir.

Düz ekran TV ve klasik müzik eşliğinde donatılmış lüks kafessiz konaklamalardan, köpek bakımına (boyutuna göre ayrılmış) ve uzman köpek eğitimine, sizin ve evcil hayvanınızın rahatı söz konusu olduğunda her şeyi düşündük.

İstanbul Avrupa Yakası pet hotel, köpek oteli, kedi pansiyonu ve köpek eğitim merkezi olarak tesisimiz hava ve su filtrasyonu ile donatılmıştır, rakipsiz evcil hayvanlar için spa benzeri bir deneyim sunmaktadır.

Evcil hayvanınız için profesyonel bir tesis arayışında, yüksek kalitede bakımın yanı sıra mükemmel hizmet beklemeniz gerektiğine inanıyoruz. PatiLee İstanbul Avrupa Yakası pet hotel, köpek oteli, kedi pansiyonu ve köpek eğitim merkezi olarak tesisi, evcil hayvanlarınız için en iyi veterinerlik bakımı, konaklama, temizlik, köpek eğitimi ve yaşam sonu bakımını sağlamaya adanmış tam hizmetli bir hayvan tesisidir.

Villa Vet Çözüm Ortaklığında, Veteriner hekimlerimiz ve çalışanlarımız üstün bir çalışma ortamı sağlarken, siz ve evcil hayvanınız için dostça, bilgilendirici ve destekleyici hizmetler sunar.

PatiLee İstanbul Avrupa Yakası pet hotel, köpek oteli, kedi pansiyonu ve köpek eğitim merkezi olarak tesisi düşünülürken, o tesisin sağlayabileceği tüm bakım unsurlarını değerlendirmek önemlidir. Şefkat, uygun maliyet ve kalite önemli özelliklerdir, ancak tüm beklentileri aşan bir bakım seviyesi sunmak artık bizim işimiz.

Bazen telaşlı zamanlamanızın, evcil hayvanınızı bakımı için getirme çabalarınıza engel olabileceğini biliyoruz. Bunu akılda tutarak, haftanın 7 günü servis hizmeti ve 7/24 acil servis çağrısı hizmeti sunuyoruz. Ayrıca size kolaylık sağlamak için erken ve geç randevular sunuyoruz.

Ekibimiz

+

Ayşegül ÜNER

+

Aslı TEMEL

WhatsApp chat