İstanbul Pet Otel, İstanbul Pet Hotel, İstanbul Köpek Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyonu, İstanbul Köpek Oteli, İstanbul Kedi Oteli, İstanbul Köpek Eğitimi, İstanbul Köpek Havuzu, İstanbul Köpek Gezdirme, İstanbul Köpek Dolaştırma, İstanbul Köpek Eğiticisi, İstanbul Pet Otel ve İstanbul Pet Hotel, Kedi Pansiyonu arayanlara İstanbul Köpek ve Kedi Oteli, Tecrübeli İstanbul Köpek Eğitimi ve Eğitmeni, İstanbul Kedi Pansiyonları, İstanbul Avrupa Yakası Kedi Pansiyonu, Kedi Pansiyonu İstanbul Fiyatları, Kedi Pansiyonu İstanbul Avrupa, Kedi Pansiyonu İstanbul, Kedi Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyon, İstanbul Kedi Oteli Fiyatları, İstanbul Kedi Otelleri

Alman Kurdu Hakkında Tüm Bilgiler

Akıllı ve kolay eğitilmiş, her zaman popüler olan Alman Kurdu oldukça aktiftir ve yapacak bir şeyleri olmasını sever. Bu nedenle, günlük olarak bol miktarda egzersize ihtiyaçları vardır; aksi takdirde yaramaz veya gergin olurlar.

Alman Kurdu Irkı
Boyut:
Ağırlık Aralığı :

Erkek: 75-95 lbs.
Kadın: 75-95 lbs.

Withers’taki Yükseklik:

Erkek: 25 inç
Kadın: 23 inç.

Özellikleri:
Dik kulaklar (doğal olarak)

Beklentiler:
Egzersiz Gereksinimleri: >40 dakika/gün
Enerji Seviyesi: Ortalama
Ömür Aralığı: 10-12 yıl.
Akıtma Eğilimi: Düşük Horlama Eğilimi: Düşük Havlama
Eğilimi: Düşük
Kazma Eğilimi: Düşük Sosyal/Dikkat İhtiyaçları: Orta
için yetiştirildi:
Sürü, Bekçi köpeği

Kaban:
Uzunluk: Orta
Özellikler: Çift kat
Renkler: Beyaz dışındaki çoğu renge izin verilir
Genel Bakım İhtiyaçları: Orta

Kulüp Tanınması:
AKC Sınıflandırması: Herding
UKC Sınıflandırması: Herding Dog

Aşırı korumacı ve saldırgan davranışları önlemek için Alman Kurdunin genç yaşta sosyalleşme ve itaat eğitimi alması gerekir.

Alman Kurdu maksimum yaklaşık 25 inç yüksekliğe ulaşır ve yaklaşık 95 pound (41 kilogram) ağırlığa ulaşırlar.

O iyi orantılı bir köpektir. Baş geniştir ve keskin bir namluya kadar incelir. Kulaklar oldukça büyük ve dik duruyor. Sırt düz ve kaslı, kuyruk gür ve aşağı doğru kıvrılıyor. Ceket kalın ve pürüzlüdür ve siyah, ten rengi, siyah ve ten rengi veya gri olabilir. Ceket sert ve orta uzunlukta olmalıdır; bununla birlikte, uzun tüylü bireyler sıklıkla görülür.

Cins yaklaşık 10-12 yıl yaşar.

Kişilik:

Alman Kurdu, onlarla birlikte yetiştirildiklerinde çocuklarla ve diğer evcil hayvanlarla iyi geçinirler, ancak koruma içgüdülerine uygun olarak, yabancılara karşı temkinli olma eğilimindedirler.

Cins akıllı ve eğitilmesi kolay olarak kabul edilir.

Bazı kötü yetiştirilmiş Alman Kurdu çok gergin ve gergin olabilir. Yetersiz sosyalleşme ve yetersiz eğitim ile birleştiğinde, aşırı koruma ve saldırgan davranışlar risk oluşturur.

Beraber yaşamak:

Alman Kurdu iri ve güçlü olduklarından ve güçlü koruma içgüdülerine sahip olduklarından, Alman Kurduni saygın yetiştiricilerden satın alırken büyük özen gösterilmelidir. Kötü yetiştirilmiş köpeklerin gergin olma olasılığı daha yüksektir.

Aşırı korumacı ve saldırgan davranışları önlemek için Alman Kurdu küçük yaşlardan itibaren dikkatli bir şekilde sosyalleştirilmeli ve itaat eğitimi alınmalıdır. Ailenin yanında olmalı ve çevredeki insanlara ve diğer evcil hayvanlara sürekli gözetim altında tutulmalı; tek başına veya diğer köpeklerle birlikte bir köpek kulübesine veya arka bahçeye kapatılmamalıdır.

Alman Kurdu aktiftir ve yapacak bir şeyleri olmasını severler. Günlük bol egzersize ihtiyaçları vardır; aksi halde fitneye düşebilir veya gerginleşebilirler.

Köpek yılda yaklaşık iki kez yoğun bir şekilde tüy döker ve zamanın geri kalanı sürekli olarak daha az miktarda tüy döker. Dökülmeyi kontrol etmek ve tüyü güzel tutmak için haftada en az birkaç kez fırçalayın.

Tarih:

Alman Kurdu, adından da anlaşılacağı gibi, Almanya kökenli bir cinstir. 1800’lerin sonlarında çeşitli hayvan sürülerini geçerek geliştirildiler. Cins, sıkı bir seçime tabi tutuldu ve hızla ilerledi. Birleşik Krallık’ta, köpekler Alsaslılar olarak bilinir çünkü oradaki türün meraklıları, köpeği I. Dünya Savaşı’ndan sonra Alman karşıtı duygulardan korumak istediler.

Alman Kurdu, Amerika Birleşik Devletleri’nde I. Dünya Savaşı’ndan eve dönen askerler tarafından tanıtıldı. Cins, film yıldızları Strongheart ve daha sonra Rin Tin Tin sayesinde halkın dikkatini çekti. Dünya Savaşı’na kadar Alman Kurdu askeri tercih edilen cinsti. İlk rehber köpekler Alman Kurduydi. Bugün, Amerika’daki en popüler köpeklerden biridir. 1999’da Alman Kurdu, American Kennel Club’ın En İyi 50 Irk listesinde üçüncü oldu.

Alman Kurdu, cesareti, sadakati ve koruma içgüdüsü ile tanınan bir gütme ırkıdır. Bu cins mükemmel bir bekçi köpeği, polis köpeği, askeri köpek, körler için rehber köpek ve arama kurtarma köpeği yapar. Birçok aile için Alman Kurdu aynı zamanda değerli bir aile hayvanıdır.

Alman Kurdu eğitimi fiyatları sürekli güncellenmektedir. Labrador eğitimi hakkında detaylı bilgi için iletişime geçin. Alman Kurdu sahibi olmak için sizlere yurtdışındaki üreticilerle iletişime geçerek doğru yavruların temini konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

WhatsApp chat