İstanbul Pet Otel, İstanbul Pet Hotel, İstanbul Köpek Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyonu, İstanbul Köpek Oteli, İstanbul Kedi Oteli, İstanbul Köpek Eğitimi, İstanbul Köpek Havuzu, İstanbul Köpek Gezdirme, İstanbul Köpek Dolaştırma, İstanbul Köpek Eğiticisi, İstanbul Pet Otel ve İstanbul Pet Hotel, Kedi Pansiyonu arayanlara İstanbul Köpek ve Kedi Oteli, Tecrübeli İstanbul Köpek Eğitimi ve Eğitmeni, İstanbul Kedi Pansiyonları, İstanbul Avrupa Yakası Kedi Pansiyonu, Kedi Pansiyonu İstanbul Fiyatları, Kedi Pansiyonu İstanbul Avrupa, Kedi Pansiyonu İstanbul, Kedi Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyon, İstanbul Kedi Oteli Fiyatları, İstanbul Kedi Otelleri

Cavalier King Charles Hakkında Tüm Bilgiler

Bu sağlam oyuncak türü, 15. yüzyıldan 19. yüzyıla kadar Avrupa’da kraliyet mahkemelerini ve soylu evleri dolduran oyuncak İspanyolların yeniden yaratılmasıdır. “Yorgan köpekleri” olarak miraslarına sadık kalarak Cavaliers, kucakta olmayı sever. Tipik Cavalier her zaman mutlu, güvenilir ve rahattır, tanıştığı herkesin arkadaşıdır. Cavalier King Charles Spaniel bugün sevilen ve giderek daha popüler hale gelen bir refakatçi köpektir. Küçük, sevecen, oyuncu ve çekici.

Bir Cavalier, gün boyunca mutfaktan banyoya, ev ofisine ve tekrar geri adımınızı atacak ve saatlerce yalnız bırakılmamayı tercih ediyor. İdeal ev, evde oturan bir ebeveyn, evde çalışan bir eş veya emekli bir çift olan bir evdir.

Gösteri halkasında bir Cavalier King Charles ‘in doğal animasyonu ve neşesi göze çarpıyor. İtaat ve rallide istikrarlı ve istekli bir rakip olabilir ve çeviklik ve flyball’da üstündür. Sezgisel doğası aynı zamanda onu mükemmel bir terapi köpeği yapar. Yaşlı insanlarla veya küçük çocuklarla sessizce oturacak ve daha sonra aktif çocuklar veya yetişkinlerle kabadayı bir oyun arkadaşına dönüşecek.

Bu köpekler genellikle çocukları sever ve daha büyük çocuklu ailelerde onlar için bir top atacak, onlara numaralar öğretecek ya da sadece onlarla takılacaklardır. Küçük boyutları nedeniyle, Cavaliers, üzerlerine düşebilecek veya onları çok fazla güçle “evcilleyebilecek” beceriksiz küçük çocuklardan korunmalıdır.

Cavalier King Charles mizacı, tatlı ve sakinden sert şarja ve evet, inatçıya kadar değişir. Tatlı, uysal Cavaliers bazen aptal olmakla, inatçı olanlar ise eğitilemez olmakla ünlenir, ancak genel olarak, bu köpekler akıllıdır ve çabuk öğrenir. Olumlu pekiştirme tekniklerine özellikle yiyecek ödülleri verildiğinde iyi yanıt verirler, ancak sert sözler denemeyi bırakmalarına ve hatta saklanmalarına neden olur.

Cavaliers gibi oyuncak ırkları yetiştirmek bazen zordur, çünkü insanlar yeterince çaba göstermezler. Bir Cavalier köpek yavrusunu düzenli bir programla dışarı çıkarırsanız, onu dışarıda lazımlık yaptığı için ödüllendirin ve güvenilir olana kadar evdeki özgürlüğünü sınırlayın, başka herhangi bir cins kadar bakımlı olmaması için hiçbir neden yoktur.

Cavalier King Charles , en iyi haliyle, uyarlanabilir, esnek, dayanıklı küçük bir köpektir. Bütün gün sizinle kanepede oturmaktan mutlu ama teklif edildiğinde harekete geçmeye hazır. Bir oyuncak türü olarak sınıflandırılmasına rağmen, Cavalier, 13 ila 18 pound ağırlığında, boyut ölçeğinin daha büyük ucunda. Genellikle daha büyük İspanyol kuzenleriyle aynı “kuş” doğasına sahiptir, bu da onu çok büyük olmayan ama yine de yürüyüşe çıkabilen, sahilde martı kovalayan ve hatta bıldırcın toplayan bir köpek isteyen insanlar için iyi bir seçim yapar. eğitim ve fırsat. Ayrıca kelebekleri ve böcekleri “avlayacak” ve bir top veya doldurulmuş oyuncakla getirmeyi çok seviyor.

Cavalier’i her zaman bir tasma üzerinde gezdirin. Bir kuş veya başka bir potansiyel av gördüğünde, diğer her şey kafasından çıkar. Cavaliers’a çoğu zaman araba çarpar ve bir kuş ya da top kovalarken sokağa çıkarlar ve ölürler.

Cavalier’in dışarıda yaşamak için tasarlanmadığını söylemeye gerek yok. İnsanlarıyla birlikte olması gereken, aşırı sıcak ve soğuktan korunması gereken bir aile köpeğidir.

Diğer Kısa Bilgiler

Cavalier King Charles ‘ın kulakları, bacakları, göğsü, ayakları ve kuyruğunda tüyleri olan ipeksi, orta uzunlukta bir ceketi vardır. Orta derecede tüy dökerler.
Cavalier ceket dört renkte gelir: Blenheim (kestane ve beyaz), üç renkli (gözlerin üzerinde, yanaklarda, kulakların içinde ve kuyruğun altında ten rengi noktalar olan siyah ve beyaz), yakut (koyu kırmızı) ve siyah ve ten rengi ( üç renkli olanlar gibi ten rengi noktalara sahip siyah).
Cavaliers, onlarla büyüdüklerinde kedilerle iyi geçinebilir, ancak bazıları güçlü bir av sürüşüne sahiptir ve kedileri kovalar . Evcil kuşlar, Cavaliers’ın etrafındaki kuyruk tüylerini de izlemelidir.

Cavalier King Charles eğitimi fiyatları sürekli güncellenmektedir. Labrador eğitimi hakkında detaylı bilgi için iletişime geçin. Cavalier King Charles sahibi olmak için sizlere yurtdışındaki üreticilerle iletişime geçerek doğru yavruların temini konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

WhatsApp chat