İstanbul Pet Otel, İstanbul Pet Hotel, İstanbul Köpek Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyonu, İstanbul Köpek Oteli, İstanbul Kedi Oteli, İstanbul Köpek Eğitimi, İstanbul Köpek Havuzu, İstanbul Köpek Gezdirme, İstanbul Köpek Dolaştırma, İstanbul Köpek Eğiticisi, İstanbul Pet Otel ve İstanbul Pet Hotel, Kedi Pansiyonu arayanlara İstanbul Köpek ve Kedi Oteli, Tecrübeli İstanbul Köpek Eğitimi ve Eğitmeni, İstanbul Kedi Pansiyonları, İstanbul Avrupa Yakası Kedi Pansiyonu, Kedi Pansiyonu İstanbul Fiyatları, Kedi Pansiyonu İstanbul Avrupa, Kedi Pansiyonu İstanbul, Kedi Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyon, İstanbul Kedi Oteli Fiyatları, İstanbul Kedi Otelleri

İstanbul Köpek Eğitimi

Köpeğinizi veya yavru köpeğinizi eğitmeye başlamaya hazır mısınız?

Doğru eğitim ve sosyalleşme, köpeğinizin temel ihtiyaçları arasındadır. Köpeğinizi mümkün olan en kısa sürede eğitmeye başlamanız önemlidir.

İlk başta, özellikle bu ilk köpeğinizse, köpek eğitimi oldukça zor görünebilir . Gerçek şu ki, köpeğinizi eğitmek çok büyük bir proje. Adım adım giderseniz, görevin çok daha az göz korkutucu olduğunu göreceksiniz. İşte başlamanıza yardımcı olacak bazı bilgiler:

Bir Köpek İtaat Programı Başlatın

Köpeğinizi eğitmeye başlamadan önce nasıl  bir temel oluşturacağınızı öğrenin.

Oyunları Kullanarak Köpeğinizi Eğitin

Köpeğinizi eğitmek eğlenceli olmalı! İyi vakit geçirirken öğrenmenin daha kolay olduğunu herkes bilir, bu yüzden köpek eğitim programınıza bazı oyunlar uygulamayı deneyin.

İyi Eğitimli Bir Köpeğe Altı Hafta

Bu programı bir rehber olarak kullanarak, köpeğinize yaklaşık altı hafta içinde temel bilgileri öğretebilirsiniz.

Olumlu Pekiştirme

Bir köpeği eğitmenin birçok farklı yolu vardır, ancak çoğu köpek uzmanı, olumlu yolun hem köpek hem de eğitmen için en iyisi olduğu konusunda hemfikirdir.

Köpeğinizi Olumlu Pekiştirmeyle Nasıl Eğitirsiniz?

Köpek eğitimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bir köpek eğitmeninden yardım almayı düşünün . Grup derslerini ve / veya özel dersleri deneyin ve uygun fiyatlı köpek eğitimi hakkında ipuçları için burayı kontrol edin .

Ev Eğitimi ve Kasa Eğitimi

Köpeğinizi dışarıda tutmayı planlamadığınız sürece – ve pek azımız tavsiye edilmediği için yapıyoruz – köpeğinize nereden eleyeceğini öğretmeniz gerekir. Bu nedenle, ev eğitimi (ev temizleme veya tuvalet eğitimi de denir), köpeğinizle üzerinde çalışmanız gereken ilk şeylerden biridir. Box eğitimi, eğitim sürecinin çok yararlı bir parçası olabilir. Buna, ev eğitimi ve diğer birçok eğitim alanı dahildir:

Box Eğitim Köpekleri ve Yavruları : Köpeğinizi veya yavru köpeğinizi box ı kabul etmesi ve hatta tadını çıkarması için eğitmenin temelleri burada. Sadece ev temizliğine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda köpeğinize kendine ait bir yer sağlar.

Köpeğinizi Nasıl Eğitirsiniz : Konu söz konusu olduğunda, ev eğitimi o kadar karmaşık değildir, ancak bu kolay olduğu anlamına gelmez. Ev temizliği sürecinde tutarlılık ve titizlik çok önemlidir.

Köpeklerde Boyun Eğici / Heyecanlı İşeme : Köpeğiniz hala evde kazayla kaçırıyorsa, bu basit bir ev temizleme sorunundan daha fazlası olabilir. Köpeğiniz heyecandan idrar yapabilir veya itaatkâr davranışlarını ifade edebilir.

Tasma Eğitimi Köpekler ve Yavru Köpekler

Her köpeğin tasmalı yürümeyi öğrenmesi gerekir. Çoğu bölgede tasma yasalarına sahip olmasının yanı sıra, köpeğinizi tasmalı tutmanın kendi güvenliği için olduğu zamanlar olacaktır. Köpeğinize veya yavru köpeğinize tasmayı nasıl tanıtacağınızı öğrenin, ardından bisiklette yanınızda bile olsa ona tasma üzerinde nasıl düzgün yürüyeceğini öğretin. Bir gevşek tasma yürüyüş sırasında hem sizin hem de köpeğinizin deneyimini daha keyifli hale getirir.

Köpekler ve Yavru Köpekler Nasıl Sosyalleştirilir

Sosyalleşme, yavru köpeğinizi veya yetişkin köpeğinizi yeni insanları, hayvanları ve çeşitli yerleri bu şeylere maruz bırakarak kabul etmesi için eğitmek anlamına gelir. Sosyalleşmiş köpeklerin davranış problemleri geliştirme olasılığı daha düşüktür ve genellikle başkaları tarafından daha çok hoş karşılanır. Sosyalleşme ayrıca korku ve fobilerin gelişmesini önlemeye yardımcı olabilir.

Sonuç olarak, köpeğinizi veya yavru köpeğinizi sosyalleştirmenin onu daha mutlu ve daha iyi huylu bir köpek yapacaktır.

Köpekler için Clicker Eğitimi

Yaygın bir pozitif güçlendirme biçimi olan tıklama eğitimi, basit ve etkili bir köpek eğitim yöntemidir . Köpeğinizi tıklama eğitimi olmadan eğitmek hala iyi olsa da, birçok kişi bunu faydalı bulmaktadır. Tıklama eğitimi ile, köpeğinize her türlü temel ve gelişmiş komut ve püf noktasını kolayca ve etkili bir şekilde öğretebilirsiniz. Köpeğinizi nasıl eğiteceğinizi öğrenmek hızlı ve kolaydır

Temel Komutlar ve Eğlenceli Püf Noktaları

Her köpeğin bilmesi gereken gel, konuş, bırak, kal, geri kal, vb.  bazı temel köpek eğitim komutları ve köpek hileleri vardır. Temel komutlar köpeğinize yapıyı verir. Ek olarak, köpeklerde yaygın görülen davranış sorunlarının üstesinden gelmenize yardımcı olabilirler ve köpeğinizi güvende tutmaya yardımcı olurlar.

Köpeğinizi Kalması İçin Nasıl Eğitirsiniz?

Köpeğinizin harika numaralarını göstermekten daha eğlenceli ne olabilir?! Köpek hileleri, köpek eğitiminizi bir sonraki seviyeye taşımanın ve köpeğinize biraz zihinsel uyarım vermenin harika bir yoludur.

Prova Davranışları ve Sorun Giderme

Prova, köpeğinizi herhangi bir yeni davranış yapması için eğitmenin son adımıdır. Davranışları nasıl kanıtlayacağınızı öğrenin, böylece köpeğiniz parkta da itaatkar olur veya bir arkadaşının evinde kendi oturma odanızda olsun.

Unutmayın, eğitimin son aşamalarına ulaştığınız için, bu davranış sorunlarının ortaya çıkmayacağı anlamına gelmez. En yaygın köpek davranışı sorunları ve bunlarla nasıl başa çıkılacağı hakkında bilgi edinin. Bu kılavuzlar, eğitim sürecinin bu bölümünde gezinmenize yardımcı olacaktır:

Prova Davranışları

Farklı dikkat dağıtma seviyelerine sahip çeşitli durumlarda davranışları uygulayın. Prova olmadan köpeğiniz oturma odanızda iyi davranabilir, ancak evin dışındayken tüm eğitimini unutmuş gibi görünebilir.

Köpeğinize Kendi Kendini Kontrol Etmeyi Öğretin

Bu yöntem, köpeğinize hayatta hiçbir şeyin bedava olmadığını, ancak itaat yoluyla yiyecek ve ilgi gibi şeyleri kazanması gerektiğini öğretir.

Yaygın Köpek Davranışı Sorunları

Olası davranış sorunlarını anlamak, işler kontrolden çıkmadan önce bunları tespit etmenize ve ele almanıza yardımcı olabilir.

Köpek Davranışı Yönetimi ve Köpek Eğitimi

Köpek davranış yönetimi ve köpek eğitimi iki farklı şey olsa da, birbirlerini dışlamazlar. Davranış yönetimi, herhangi bir köpek eğitim programının önemli bir parçasıdır.

PatiLee olarak İstanbul Zekeriyaköydeyiz. Google’da; İstanbul Köpek Eğitimi Fiyatlarıİstanbul Köpek Eğitim Fiyatları 2021İstanbul Köpek eğitim Merkezi yorumlarıİstanbul Köpek Eğitim Merkeziİstanbul Köpek Eğitim Fiyatları 2022İstanbul En iyi Köpek Eğitim Merkeziİstanbul Köpek Eğitmeniİstanbul Köpek Eğitmenleriİstanbul Ünlü Köpek Eğitmenleriİstanbul En İyi Köpek Eğitmenleri konusunda araştırma yapanlara tavsiyemiz tesisimizi görmeden kararınızı vermeyin!

WhatsApp chat