İstanbul Pet Otel, İstanbul Pet Hotel, İstanbul Köpek Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyonu, İstanbul Köpek Oteli, İstanbul Kedi Oteli, İstanbul Köpek Eğitimi, İstanbul Köpek Havuzu, İstanbul Köpek Gezdirme, İstanbul Köpek Dolaştırma, İstanbul Köpek Eğiticisi, İstanbul Pet Otel ve İstanbul Pet Hotel, Kedi Pansiyonu arayanlara İstanbul Köpek ve Kedi Oteli, Tecrübeli İstanbul Köpek Eğitimi ve Eğitmeni, İstanbul Kedi Pansiyonları, İstanbul Avrupa Yakası Kedi Pansiyonu, Kedi Pansiyonu İstanbul Fiyatları, Kedi Pansiyonu İstanbul Avrupa, Kedi Pansiyonu İstanbul, Kedi Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyon, İstanbul Kedi Oteli Fiyatları, İstanbul Kedi Otelleri

İstanbul’un En İyi Köpek Eğitmeni: İrşat Üner

Köpek Eğitimi

Köpek Eğitimi, birçok insanın ilgilendiği bir kariyerdir, ancak herkes, insanın en iyi arkadaşının en kötü alışkanlıklarını kontrol altına alacak beceriye sahip değildir. İşte birinci sınıf köpek eğitmenleri tarafından paylaşılan 5 özellik.

Pozitiflik

İyi eğitmenler, talimatları açıklayabilecek ve müşterilerinin sorularını nezaket ve olumlu bir şekilde yanıtlayabilecektir. Bir köpeğin davranışını değiştirmek zaman, enerji ve çok çalışma gerektirir. En iyi eğitmenler, köpeğe veya sahibine sinirlenmeden işleri yoluna koymak için gereken kadar zaman harcarlar.
Mükemmel iletişim becerileri. Herkes farklı şekilde iletişim kurar ve en iyi köpek eğitmenleri, iletişim becerilerini herhangi bir stile nasıl uyarlayacaklarını bilirler. İhtiyacınız olan olumlu değişiklikleri yaptığınızdan emin olmak için öğretimlerini sizin ve köpeğinizin öğrenme hızına göre ayarlayabilmelidirler.
İyi dinleyici. Köpüğüne değecek herhangi bir köpek eğitmeni, ne söyleyeceğinizi duymak için zaman alacaktır. Köpeğinizi en iyi siz tanırsınız ve iyi bir eğitmen, duruma bakış açınızı tam olarak anladığınızdan emin olur.

Yeni fikirler

Bazen standart eğitim, kötü bir davranışı ortadan kaldırmak veya bir sahibine köpeğiyle nasıl etkili bir şekilde iletişim kuracağını öğretmek için yeterli olmaz. Neyse ki, bir köpeği eğitmenin tek bir doğru yolu yok! İyi eğitmenler, istediğiniz sonuçları alamıyorsanız, bir sonraki adımda atılacak adımlar konusunda birçok fikre sahip olacaktır.

Köpek sevgisi

Belki de bir köpek eğitmeninde derin bir köpek sevgisine sahip olmaktan daha önemli bir şey yoktur. Yaptıkları işe tutkuyla bağlı olan insanlar, bunu başka nedenlerle yapanlara kıyasla daha başarılı olacaktır. Tüylü arkadaşınızı sevdiğiniz kadar köpekleri de seven bir eğitmen bulursanız, antrenman sonuçlarını hemen göreceksiniz!

WhatsApp chat