Davranış Bozukluğu Eğitimi Nedir?

Davranış Bozukluğu Eğitiminde yavru ailelerimizin en çok tercih ettiği eğitim çeşitidir. Eve gelen yavru kısa zaman içerisinde her şeyi ısırır, kemirir, huzursuzca havlar veya en ufak ses geldiğinde havlaması baska yavrularla kavga şeklinde atılımda bulunur. Bu tarz olumsuz davranışlar maalesef ev içerisinde oldukça huzuru bozmaktadır.

Eğitimimiz 4 seans yani 1 ay sürmektedir. Eğitim bittikten sonra sizler de şaşkınlıkla sonuçlarını göreceksiniz.

Biz Ne Yapıyoruz?

- Yavrumuzu oncelikle yapmış olduğu davranışa göre sosyalleşmesini sağlıyoruz.

- Yoğun eğitim kampına alarak sanki yavrumuz ailesindeki gibi hangi davranışa tepki verecekse aynı ortamı yaratıp sorunu çözüyoruz.

- Burada en önemlisi eğitmenlerimizin yavrularımıza tamamen pozitif eğitim vermesinden geçmektedir. Aksi takdirde bu sorunların hiçbiri maalesef çözülememektedir.

İstanbul Köpek Eğitim Merkezi ve İstanbul Köpek Eğitmenleri ve Köpek Eğitim Fiyatları konusunda detaylı bilgi için arayınız.

İstanbul Pet Otel, İstanbul Pet Hotel, İstanbul Köpek Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyonu, İstanbul Köpek Oteli, İstanbul Kedi Oteli, İstanbul Köpek Eğitimi, İstanbul Köpek Havuzu, İstanbul Köpek Gezdirme, İstanbul Köpek Dolaştırma, İstanbul Köpek Eğiticisi, İstanbul Pet Otel ve İstanbul Pet Hotel, Kedi Pansiyonu arayanlara İstanbul Köpek ve Kedi Oteli, Tecrübeli İstanbul Köpek Eğitimi ve Eğitmeni, İstanbul Kedi Pansiyonları, İstanbul Avrupa Yakası Kedi Pansiyonu, Kedi Pansiyonu İstanbul Fiyatları, Kedi Pansiyonu İstanbul Avrupa, Kedi Pansiyonu İstanbul, Kedi Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyon, İstanbul Kedi Oteli Fiyatları, İstanbul Kedi Otelleri
WhatsApp chat