Temel İtaat Eğitimi Nedir?

Temel itaat eğitiminin kapsadığı komutlar; çekmeden tam yanınızda yürüme, sahibi durduğunda köpeğin otomatik oturması, otur-yat ve bu komutlarında bekleme komutlarını kapsar.

Köpek Eğitimi Süresi 2 hafta ile 1 ay arasında değişebilir. Bu değişkenlik köpeğin yaşının uygun olup olmadığına, psikolojisinin uygun olup olmadığına ve eğitim kalitesine göre değişir.

Eğitim zamanlama ve planlama sistemimiz 2 hafta oryantasyon, 2 hafta eğitim, 2 hafta adaptasyon olarak toplam 6 hafta ortalama süreyi kapsamaktadır.

İstanbul Pet Otel, İstanbul Pet Hotel, İstanbul Köpek Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyonu, İstanbul Köpek Oteli, İstanbul Kedi Oteli, İstanbul Köpek Eğitimi, İstanbul Köpek Havuzu, İstanbul Köpek Gezdirme, İstanbul Köpek Dolaştırma, İstanbul Köpek Eğiticisi, İstanbul Pet Otel ve İstanbul Pet Hotel, Kedi Pansiyonu arayanlara İstanbul Köpek ve Kedi Oteli, Tecrübeli İstanbul Köpek Eğitimi ve Eğitmeni, İstanbul Kedi Pansiyonları, İstanbul Avrupa Yakası Kedi Pansiyonu, Kedi Pansiyonu İstanbul Fiyatları, Kedi Pansiyonu İstanbul Avrupa, Kedi Pansiyonu İstanbul, Kedi Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyon, İstanbul Kedi Oteli Fiyatları, İstanbul Kedi Otelleri

Temel İtaat Eğiminin Faydaları

Köpeğinizle mutlu ve eğlenceli bir hayat yaşamak istiyorsanız, temel itaat eğitimi kesinlikle kaçınılmaz bir şeydir. Neden mi?

Güvenilir, rahat ve mutlu bir köpeğiniz olacak ve onu istediğiniz her yere hiç korkmadan götürebileceksiniz.

Köpeğiniz sizin komutlarınızı dinlediğinde, köpeğiniz daha güvende olacaktır. Çünkü kendisine zarar verebileceği bir durumda siz onu sadece seslenerek durdurabileceksiniz.

Aranızda çift taraflı güven ve mutluluk bağı oluşacaktır. Köpeğiniz kendisinden beklenenleri bilecek ve ona göre davranacaktır.

Köpeğinizi evin içinde ve dışarıda çok rahat bir şekilde serbest bırakabileceksiniz.

Köpeğiniz sizin liderliğinizi kabul edecek ve sizin komutlarına uyacaktır.

Temel İtaat Eğitimi Verilmezse Ortaya Çıkabilecek Sorunlar

Ne yazık ki, eğitilmemiş köpeklerin sonu çoğunlukla hayvan barınakları oluyor. Zavallı köpekler, sahipleri onlarla başa çıkamayınca malesef kendilerini barınaklarda buluyorlar.

Eğitilmemiş köpekler, evdeki yetişkin ve çocuklar için tehlikeli olabilirler. Böyle köpeklerde bir çok davranış problemi görülebilir ve bu da sizi hatta komşularınızı çok zor durumlara sokabilir.

Köpeğiniz sokakta yürürken, etraftaki insanlar ve diğer hayvanlar için tehlike oluşturabilir.

Eğitilmemiş köpekler sizin liderliğinizi kabul etmeyebilir ve bu da başınıza birçok sorun açabilir.

Köpeğiniz sürekli azar işitecek ve dışlanacaktır. Bu şekilde köpeğinizin ailenizle birlikte yaşamasına imkan yoktur ve köpek eğitimi başarısızdır.

Önemli Ayrıntı :

Temel İtaat eğitimini bitiminde, evcil dostunuz bu yazılanları yalnızca tasma takılı olduğu sürece uygular.

Tasmayı (kayış) çıkardığınızda da aynı şekilde uygulamasını isterseniz, İleri İtaat eğitimi aldırmanız gerekir.

PatiLee Premium Pet Resort İstanbul Köpek Okulu, İstanbul Köpek Eğitimi, İstanbul Köpek Eğitmeni, İstanbul Köpek Eğitim Merkezi, İstanbul Köpek Eğitim Merkezleri Fiyatları, İstanbul Köpek Eğitim Fiyatları, İstanbul Köpek Eğitim Okulu, İstanbul Köpek Eğitim Çiftlikleri, Köpek Eğitimi İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Köpek Eğitim, İstanbul Köpek Eğitim Merkezleri, İstanbul Köpek Eğitmenleri, İstanbul Avrupa Yakası Köpek Eğitim Merkezleri, İstanbul Köpek Eğitim Merkezi Fiyatları için bizi arayın.

WhatsApp chat