Evde Tuvalet Eğitimi Nedir?

Evinizin yeni üyesi minik dostunuzla bir sürü güzel anı biriktireceksiniz.Ama önce birbirinizi doğru anlamanız lazım ki; heyecan ve sevgi ile başlayan bu ilişki mutlu devam etsin.

Yavru bir köpeğin tuvalet eğitimi, sahiplerinin ilk endişe ettiği konudur. Evden halılar apartopar kaldırılır, gazete kağıtları, pedler yayılır. Ama çoğu zaman hatalı pekiştirmeler yapılır ve köpeğinizin tuvalet alışkınlığını kazanma süresi uzar.

Her köpeğin tuvalet alışkanlığını kazanma süresi farklıdır. Irk,yaş,cinsiyet, karakter hatta anne altından alınma süresi bile tuvalet eğitimini etkileyen faktörlerdendir. Ayrıca yavrularda kas gelişimi yavaş yavaş gerçekleştiği için yetişkinler kadar uzun süre tuvaletlerini tutamazlar. Hele ki köpeğinizin evde yalnız geçirdiği saatler uzunsa tuvalet alışkanlığını kazanması oldukça fazla zaman alacaktır.

İstanbul Pet Otel, İstanbul Pet Hotel, İstanbul Köpek Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyonu, İstanbul Köpek Oteli, İstanbul Kedi Oteli, İstanbul Köpek Eğitimi, İstanbul Köpek Havuzu, İstanbul Köpek Gezdirme, İstanbul Köpek Dolaştırma, İstanbul Köpek Eğiticisi, İstanbul Pet Otel ve İstanbul Pet Hotel, Kedi Pansiyonu arayanlara İstanbul Köpek ve Kedi Oteli, Tecrübeli İstanbul Köpek Eğitimi ve Eğitmeni, İstanbul Kedi Pansiyonları, İstanbul Avrupa Yakası Kedi Pansiyonu, Kedi Pansiyonu İstanbul Fiyatları, Kedi Pansiyonu İstanbul Avrupa, Kedi Pansiyonu İstanbul, Kedi Pansiyonu, İstanbul Kedi Pansiyon, İstanbul Kedi Oteli Fiyatları, İstanbul Kedi Otelleri

Biz Neler Yapıyoruz?

Ortalama 30 günlük bir sürede tuvalet eğitimini tamamlıyoruz. Tabii ki bu eğitim sırasında sizden, köpeğinizi gün içerisinde hangi saatlerde ve ne sıklıkta dışarıya çıkartabileceğinizi öğrenmemiz gerekiyor . Çünkü tuvaletini dışarıya yapmayı öğrenmiş olsa bile alıştığı saatlerde dışarıya çıkartılmayan yavru bir köpek tuvaletini eve yapacaktır. Biz yavrunuz için sizin belirttiğiniz bölgeye istenilen şekilde 4 hafta içinde tuvaletini yapmasını sağlıyoruz.

Bu tuvalet eğitimi istenirse dışarda istenirse içeride sağlanmaktadır. Bazı köpekler dışarı çıkartıldığında 1 saat bile gezdirdiğinizde tuvaletini tutup evin içerisine yapmaktadır. Bazı köpekler ise birkaç gün pedine veya gazetesine yaptıktan sonra o davranışı bozup tekrar halı, yataklar vs. gibi yerlere yapmaktadır. Biz bu sorunu tamamen garantili olarak çözüyoruz. Sizler de rahat bir nefes almış oluyorsunuz.

PatiLee İstanbul Köpek Tuvalet Eğitimi ve İstanbul Köpek Okulu, İstanbul Köpek Eğitimi, İstanbul Köpek Eğitmeni, İstanbul Köpek Eğitim Merkezi, İstanbul Köpek Eğitim Merkezleri Fiyatları, İstanbul Köpek Eğitim Fiyatları, İstanbul Köpek Eğitim Okulu, İstanbul Köpek Eğitim Çiftlikleri, Köpek Eğitimi İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Köpek Eğitim, İstanbul Köpek Eğitim Merkezleri, İstanbul Köpek Eğitmenleri, İstanbul Avrupa Yakası Köpek Eğitim Merkezleri, İstanbul Köpek Eğitim Merkezi Fiyatları için bizi arayın.

WhatsApp chat